HERSEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» BU SİTE ÇÖKECEK
Ümit Karan son noktayı koydu EmptyPtsi Şub. 09, 2009 12:45 pm tarafından Paşa35

» BİTTİN OLM SEN
Ümit Karan son noktayı koydu EmptyPerş. Şub. 05, 2009 4:51 pm tarafından Paşa35

» SİTE ÇÖKEBİLİR
Ümit Karan son noktayı koydu EmptyPerş. Şub. 05, 2009 4:35 pm tarafından Paşa35

» SAYIN ADMİNİM
Ümit Karan son noktayı koydu EmptyPerş. Şub. 05, 2009 4:31 pm tarafından Paşa35

» BİLGİSAYARINIZ UCSUN GİTSİN
Ümit Karan son noktayı koydu EmptyPerş. Şub. 05, 2009 4:27 pm tarafından Paşa35

» Eminem feat Akon Smack that
Ümit Karan son noktayı koydu EmptyPtsi Ocak 19, 2009 10:33 pm tarafından Admin

» SİTE KURALLARI
Ümit Karan son noktayı koydu EmptyPtsi Ocak 19, 2009 10:28 pm tarafından Admin

» Dj Ateş Familla Tokat 60 genclik
Ümit Karan son noktayı koydu EmptyPtsi Ocak 19, 2009 10:21 pm tarafından Admin

» AMASYA GENELGESİ (BİLDİRİSİ) 21-22 Haziran 1919
Ümit Karan son noktayı koydu EmptyPtsi Ocak 19, 2009 10:04 pm tarafından Admin

» II.Kosova Zaferi
Ümit Karan son noktayı koydu EmptyPtsi Ocak 19, 2009 9:58 pm tarafından Admin

Ümit Karan son noktayı koydu

HERSEY :: SPOR :: Futbol :: Galatasaray

Ümit Karan son noktayı koydu Empty Ümit Karan son noktayı koydu

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 19, 2009 3:27 pm

Galatasaraylı futbolcu Ümit Karan, kendisi hakkında 2-3 haftadır yazılan haberlere tepki göstererek, hiçbir zaman Galatasaray'dan ayrılmak istediğini söylemediğini dile getirdi.

Bu haberlere çok üzüldüğünü, ancak kendisinin hiç konuşmadığını anlatan Ümit, “(Galatasaray benim için bitmiş) diye birşey söylemedim. 2-3 üç haftadır çok üzülüyorum. Ben bu takımın kaptanıyım, bir yere gitmiyorum. Burada çok mutluyum. Ben geçen sene hocama hiç (niye oynamıyorum?) demedim. Hocamız burada sorabilirsiniz. Sıramı bekliyorum, benim işim hem içeriden, hem dışarıdan takımı desteklemek” diye konuştu.

Ümit Karan, Malatyaspor'u 4-2 ile geçtikleri maç sonrasında; gruptan lider çıkmayı başardıklarını da hatırlatarak, şöyle devam etti: “Hedeflerimizden biri kupaydı. İnşallah burada finale ulaşıp kupayı kazanacağımızı düşünüyorum. İyi bir maç oldu, takım hazır gözüküyor lige. İnşallah iyi bir başlangıç yapıp, lig sonunda da şampiyonluğu kutlayacağımızı düşünüyorum.”

Maçta kazanılan penaltıyı Yaser'e attırmasıyla ilgili bir soru üzerine de Ümit, “Ona da moral olsun diye yaptım. Yaser hakikaten sevilen bir arkadaşımız. Arkadaşlar da biraz bana baskı yaptılar, kırmadım onları. Bu, iyi bir takım içi arkadaşlığımızın olduğunu gösteriyor” dedi.

Ümit, Sivasspor maçının kendileri için önemli olduğunu belirterek, “Yarıştaki rakibimiz olduğu için bu karşılaşma zor olacak. İnşallah orada iyi bir sonuç alırız” diye konuştu.

Yaser ise gol attığı için çok mutlu olduğunu belirterek, “Ama takım galip geldiği için daha mutluyum. İyi oynayıp kazandık. Hocam görüp verdiğinde iyi şekilde oynamaya çalışıyorum. Elimden geleni yapıyorum, daha da üstüne koyacağıma inanıyorum” dedi.

Yaser, takımdaki kalitelerin sorulması üzerine, “Sıramı bekliyorum. Sıra bana geldiğinde görevimi en iyi şekilde yapacağım” diye konuştu.

Misafir
Misafir

HERSEY :: SPOR :: Futbol :: Galatasaray