''Koltuk sevdalılarına yer yok!''

Aşağa gitmek

''Koltuk sevdalılarına yer yok!'' Empty ''Koltuk sevdalılarına yer yok!''

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz Ocak 18, 2009 5:25 pm

2.Lig Yükselme Grubu'na haftasonunda DİSKİ maçıyla başlayacak olan Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, genel kurulda yönetime seçilip istifa eden isimler hakkında ağır konuştu. Kahramanlı "Koltuk sevdası peşinde olup fedakarlıktan kaçınan kişilere yönetim kurulunda yer olmadığını" bildirdi.

Kahramanlı, yaptığı yazılı açıklamasında, 10 Ocak tarihinde yapılan olağan genel kurulda yönetim kuruluna seçilen ancak, daha sonra istifa eden Abdulkadir Yardım, Orhan Özdemir, Hamit Azaz ve Şükrü Okur'un kulübe zarar verecek nitelikte açıklamalar yapmalarını üzüntüyle karşıladığını belirtti.

Kongrenin yapılmasının hemen ardından istifa edilmesini "şık bulmadığını" ifade eden Kahramanlı, şunları kaydetti:
"Yıllardır lig mücadelesinde hak etmediği yerlerde bulunan ve Mersin halkının başarısına susadığı Mersin İdmanyurdu'nun Turkcell Süper Ligi'nde mücadele etmesi yeni yönetim kurulumuzun en büyük hedefidir. Mersin'e yakışan bu hedeflerin gerçekleştirilmesi için öncelikle bu hafta başlayacak Yükselme Grubu'nu şampiyon olarak bitirip, Bank Asya 1. Ligi'ne çıkmamız gerekmektedir.

Belirlenen hedeflerin gerçekleşmesi, maddi ve manevi fedakarlıklara bağlıdır. Bu zorlu günlerde tüm camiamızın ve Mersin halkının birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenmesi ve belirlenen hedefler doğrultusunda kulübe sahip çıkılması kaçınılmaz bir zorunluluktur."

Mersin İdmanyurdu Yönetim Kurulu'nun, Yükselme Grubu'nda yaşanacak zorlukların bilincinde olduğunu da vurgulayan Kahramanlı, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
"Kişisel menfaatler ve beklentiler taşıyan, koltuk sevdası peşinde olup fedakarlıktan kaçınan kişilere yönetim kurulumuzda yer yoktur. Gerçek istifa sebeplerini başka gerekçelerle ve asılsız suçlamalarla kılıflandırıp basın açıklama yapanlar, bu kritik dönemde sadece mevcut yönetim kurulumuza ve teknik heyete değil, tüm kulüp camiamıza ve Mersin'e zarar vermektedirler.

Yönetim kurulumuz tüm enerjisini takımın başarısı için harcayacak ve bu kötü niyetli kişilerin kısır ve zarar verici tartışmalarına alet olmayacak, bundan böyle kendilerini muhatap almayacaktır. Gün, köstek değil, destek olma zamanıdır. Yönetim Kurulumuz, yaşanan istifaların ardından listedeki yedek yönetim kurulu üyelerimizin katılımıyla tam bir azim ve kararlılıkla hedeflerine ulaşmak için yoluna devam edecektir."

Bu arada, takımın pazar günü Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor ile yapacağı maç için kara yoluyla Diyarbakır'a gittiği kaydedildi.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz